Uzzini vairāk par plašajām mobilitātes iespējām visā Eiropā! Sadarbībā ar Eiropas jaunatnes informācijas tīklu “Eurodesk” “Pierīgas partnerība” piedāvā Tev aktuālu un uzticamu informāciju par to, kā mācīties, strādāt, dzīvot, ceļot Eiropā, piedaloties Erasmus+ un citās programmās jauniešiem.

Kas ir EURODESK?

Eurodesk tīkls ir izveidots 1990.gadā un tas darbojas 36 Eiropas valstīs, nodrošinot jauniešus un jaunatnes darbiniekus ar uzticamu informāciju par mobilitātes iespējām Eiropā, Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”. Eurodesk misija ir palielināt izpratni par Eiropas iespējām un mudināt jauniešus kļūt par aktīviem pilsoņiem.

Plašāka informācija pieejama TE. Seko aktualitātēm arī Eurodesk Facebook lapā un Instagram kontā.

Izmanto Eurodesk datubāzi, kur vienuviet pieejama aktuālākā informācija par brīvprātīgā darba, mācību un prakses iespējām, dažādiem konkursiem, stipendijām un grantiem.

Kādi ir EURODESK info punkta pienākumi?

Izsniegt bezmaksas materiālus, t.sk., žurnālu „Jaunatne”, kā arī nodrošināt konsultācijas par dažādām tēmām biedrības telpās Jaunmārupē (Mazcenu alejā 33/3) – informāciju par izglītības iespējām, veselības aprūpi, ar integrāciju darba tirgū saistītiem jautājumiem, par iespējām lietderīgi izmantot brīvo laiku, par līdzdalības iespējām pilsoniskas sabiedrības veidošanā, Eiropas brīvprātīgo darbu, kā arī par sporta aktivitātēm, sociālo palīdzību un citiem aktuāliem jautājumiem.

Sazinies

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties zvanot – 28644888, vai rakstot uz e-pastu info@pierigaspartneriba.lv