AIF “Together - stronger and smarter” / “Kopā stiprāki un zinošāki”

Biedrība “Pierīgas partnerība" īsteno AIF divpusējo sadarbības iniciatīvu “Together - stronger and smarter” / “Kopā stiprāki un zinošāki”, lai stiprinātu sadarbību starpvalstu līmenī, nodrošinotu kopīgu aktivitāšu plānošanu un īstenošanu, kā arī sniegtu padziļinātāku zināšanu pārnesi, izpratni Pierīgas partnerības biedrorganizāciju vidū.Sadarbības partneris Islandē - Icelandic Rural Community Association (Landsbyggðin lifi).Piešķirtais finansējums: 4 983,08 eiro.Iniciatīvas ilgums: no 08.2023. līdz 12.2023.Aktivitātes:
  • Pieredzes pārneses un izzināšanas brauciens uz Islandi - vizīte plānota kā sarunu, iepazīšanās klātienē, ar diskusijām un dialoga veidošanu ar Islandes organizācijām un kopīgu domapmaiņu diskusijas veidā ar organizāciju pārstāvjiem - ar katru interešu jomu atsevišķi, tādejādi katru jomu iepazīs ne tikai interešu pārstāvis, bet citi, veidojot kopīgu NVO info punkta pārstāvju izpratni par aktuāliem jautājumiem.
  • Lai izprastu Islandes sabiedrību, demokrātijas apziņu, skaidrāka procesa izpratnei tiks veidota izsole kādas aktivitātes atbalstam (tiks precizēta partnera vizītes laikā). Tā plānota Reikjavīkas pilsētas bibliotēkā Borgarbókasafnið. “Pierīgas partnerība” uzrunās vietējos amatniekus, mājražotājus par iesaisti, sniedzot savus produktus izsolei.

Aktualitātes