FOTO: Noslēdzošais pasākums ciklā “Par prasmīgām ģimenēm” ir norisinājies

FOTO: Noslēdzošais pasākums ciklā “Par prasmīgām ģimenēm” ir norisinājies

Svētdien, 5. septembrī, Sporta un atpūtas parkā “BMX Mārupe”, Mārupes novadā, projekta “Par prasmīgām ģimenēm” ietvaros notika pasākums “21. gs. prasmes”, kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos caur 21. gs. prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu, tika godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas.

Pasākumā tika nodrošinātas 6 tematiskas darbnīcas – “Superīgais DJ” dīdžeja pults vadīšana, “Digitālais minimālisms” velosipēdu gleznošana, “Nākotnes velo”, nākotnes velosipēdu testēšana, “Radi un vadi” robotikas konstruktori, “Skats no augšas” bezpilota gaisa kuģu vadīšana, “Tālredzīgais” fitnesa nodarbības. Pēc darbnīcām norisinājās vakarēšana, gards mielasts un izklaides programma no BMX frīstaila meistara Dāvja Dudeļa. Tā kā šis bija noslēdzošai no trijiem ģimeņu pasākumiem, trīs ģimenes, kuras apmeklēja visus pasākumus un 7 ģimenes izlozes kārtā tika pie saldām pārsteiguma dāvanām.

Paldies Mārupes novada domei  par informatīvo atbalstu.  Paldies  biedrībai „Mārupes uzņēmēji” un SIA “Fixman” par sadarbību aktivitātes “Superīgais DJ” nodrošināšanā.

Konkurss "Par prasmīgām ģimenēm"

Ja piedalījies kādā projekta "Par prasmīgām ģimenēm" pasākumā - "19. gs. prasmes", "20. gs. prasmes" vai "21. gs. prasmes", tad iemūžini (foto vai video) brīdi, kur redzama jauni iegūto prasmju pielietošana mājas apstākļos, kopīgi darbojoties visai ģimenei. Līdz 20. septembrim iesūti foto vai video uz e-pastu jaunolainesattistibai@inbox.lv.

Konkurss tiek rīktos, lai iedvesmotu sabiedrību un arī citas ģimenes, kuras pasākumos nav piedalījušas, kopā pavadīt kvalitatīvi laiku.

Trīs ģimenēm izlozes kārtībā tiks piešķirtas balvas – 50 EUR dāvanu karte kempingā "Dūšeļi", 50 EUR dāvanu karte Ūdens parkā "OWAKE", 50 EUR dāvanu karte Jāšanas sporta klubā "Sport De Lux".

Iesūtītie materiāli tiks ievietoti biedrības "Pierīgas Partnerība" sociālajos tīklos. Ar prieku un nepacietību gaidām foto vai video materiālus!

 

Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līgums Nr. 2021.LV/ĢDP/136/17.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.