Biedrība „Pierīgas partnerība” izsludina cenu aptauju- Mobilā Tūrisma informācijas centra (TIC) pasākumu nodrošināšanai!

Biedrība „Pierīgas partnerība” izsludina cenu aptauju- Mobilā Tūrisma informācijas centra (TIC) pasākumu nodrošināšanai!

Meklējam papildspēkus EXIT RĪGA Mobilā TIC pasākumiem!

EXIT RĪGA jau kopš pagājušā gada izmanto iespējas piedalīties dažādos pasākumos, lai par tūrisma jaunumiem Pierīgā informētu pēc iespējas lielāku auditoriju. Trešdaļa no plānotajiem pasākumiem ir īstenota, bet vēl 27 jāisteno šajā gadā, kuriem meklējam papildpspēkus!

Mobilā TIC pasākumu nodrošināšana ir viena no projekta “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005), kas tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros aktivitātēm. Pavisam kopā plānoti 40 pasākumi, no kuriem līdz gada beigām vēl jānotiek 27. Pakalpojuma sniedzējam jāveic visi organizatoriskie darbi, kas saistīti ar šo pasākumu norisi (jānodrošina transports un degviela inventāra pārvadājumiem, jānodrošina cilvērkresurss pasākumos (stenda darbinieki), jāveic saskaņošanas process ar pasākumu organizatoriem par dalību tajos, inventāra nodošana un saņemšana, uzstādīšana, uzraudzība un izmantošana pasākumu laikā, saistošā veidā jāsniedz tūrisma informācija par EXIT RĪGA tūrisma reģionu). Viena Mobilā TIC pasākuma ilgums jānodrošina vismaz 4 (četras) stundas. Lai informētu par pasākumu norisi, jāveic arī publicitātes darbi.

Pasākumi var norisināties visā Latvijas Republikas teritorijā, izņemot Rīgu. Atbalstu informatīvi un par vēlamajiem pasākumiem nodrošinās EXIT RĪGA sadarbības partneri.

Vai izklausās interesanti? Piedalies cenu aptaujā!  Pieteikums atrodams ŠEIT, kurā ir arī detalizēta tehniskās specifikāciju, kam pakalpojuma sniedzējam ir jāatbilst. Aizpildīts un parakstīts pieteikums jānosūta līdz š.g.4.augusta plkst.14.00 uz info@pierigaspartneriba.lv. Neskaidrību gadījumā var rakstīt uz info@exitriga.lv vai zvanīt +371 26191044.

Vairāk informācijas:
t.26191044, info@exitriga.lv

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

 

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.