Piesakies savam vasaras jaudīgajam velo piedzīvojumam KAIMIŅU BŪŠANA

Piesakies savam vasaras jaudīgajam velo piedzīvojumam KAIMIŅU BŪŠANA

Vai Tev patīk braukt ar riteni? Vai Tu gribi izmēģināt dažādas foršas aktivitātes? Vai Tu zini, ko gribētu uzlabot savā novadā? Piesakies jaudīgam velo piedzīvojumam KAIMIŅU BŪŠANA - braucienam pa Olaines, Mārupes un Babītes novadiem, kas notiks no 13. līdz 16. jūlijam!

Brauciena mērķis ir izpētīt novadus, iepazīt to aktīvās atpūtas iespējas, vēsturi un jauniešu iespējas, kā arī, apmainoties pieredzēm un idejām, plānot, kādi uzlabojumi nepieciešami un ko varam darīt mēs paši. Ideja par braucienu radās kopīgā pasākumā, kurā jaunieši saprata, cik maz zina paši par saviem un blakus novadiem, cik daudz foršu aktivitāšu tajos iespējams izmēģināt (veikbords, kvadracikli, laivas utt.) Jaunieši arī vēlējās sadarboties un uzzināt, kādas ir jauniešu iespējas blakus novados, ko būtu nepieciešams uzlabot pašiem savā.

Pasākumu plāno paši novadu jaunieši. Brauciens sāksies 13. jūlija pēcpusdienā Olainē un līdz pat 16. jūlija vakaram, veltot vienu dienu katram novadam, tos iepazīsim un plānosim uzlabojumus. Precīzāka programma drīzumā.

Nakšņošana pārsvarā teltīs (ja tās nav, nekas, palīdzēsim).

Piesakies: ej.uz/pp_velo. Dalībai braucienā tiks aicināti piedalīties pa 7 jauniešiem no katra novada.

Pasākumu organizē biedrība "Pierīgas partnerība" ar Olaines novada*, Mārupes novada** un Babītes novada pašvaldību atbalstu.

Dalības maksa: 10 EUR ziedojums/dalībnieku līdzfinansējums.

Jautā: Brigita Medne, brigita.medne@pierigaspartneriba.lv.

* Olaines novada jauniešu projektu konkurss

**Mārupes novada projektu konkurss "Mārupe - mūsu mājas"

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.