Atskats “Kā rakstīt LEADER projektu” 2.nodarbība

Atskats “Kā rakstīt LEADER projektu” 2.nodarbība

3.februārī notika 2.noderība  biedrības  “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts” rīkotājā mācību ciklā "Kā rakstīt LEADER projektu".

Prezentācija par LEADER atbalsta nosacījumiem ir pieejama šeit.

Lauku atbalsta dienesta prezentācija par iepirkumu, būvniecības dokumentāciju un projekta sasniedzamajiem rādītājiem ir pieejama šeit.

Ierakstu no apmācībām varat apskatīt šeit.

 

 

Apmācību turpinājumā:

  • 8.februārī plkst.16:00 Uzņēmējdarbības projekta veidlapas aizpildīšana (soli pa solim izskatīsim LAD EPS aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentiem, biedrību pārstāvji pastāstīs par atšķirīgo projektu vērtēšanas kritērijos)
  • 9.februārī  Sabiedriskā labuma projekta veidlapas aizpildīšana (soli pa solim izskatīsim LAD EPS aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentiem, biedrību pārstāvji pastāstīs par atšķirīgo projektu vērtēšanas kritērijos).
  • 10.februārī plkst.16:00 LEADER īstenoto projektu pieredzes stāsti (no uzņēmumu, biedrību pārstāvjiem, kuri realizējuši LEADER projektus uzzināsiet noderīgu informāciju par projektu sagatavošanas pieredzi)

 

 Katras apmācību nodarbības ilgums līdz divām stundām.

Semināriem ir atvērta pieteikšanās  ej.uz/LEADERapmacibas  

No 2022.gada 1.februārim  līdz  2022. gada 1.martam biedrība “Pierīgas partnerība” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 13. kārtu.  Projekta īstenošanas vieta Mārupes un Olaines novads. Vairāk informācijas ir pieejama šeit.

No 2022.gada 1.februārim  līdz  2022. gada 28.februārim biedrība “Partnerība Daugavkrasts” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 7.kārtu.  Projekta īstenošanas vieta Ķekavas pagasts, Daugmales pagasts un Baložu pilsēta. Vairāk informācijas ir pieejama šeit.

PIEDALIES UN ĪSTENO SAVU IDEJU!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.