“Uzņēmīgo Café” aicina sadarboties

“Uzņēmīgo Café” aicina sadarboties

Pasākums entuziastiem un darītājiem, jauniešiem un uzņēmējiem, tiem, kas grib attīstīt dzīves vidi, attīstīties paši un to jau dara. Dalies jaunās idejās, uzzini vairāk par uzņēmējdarbību, risini personīgus un novadu mēroga uzņēmējdarbības izaicinājumus, attīsti savu uzņēmīgumu – dalībniekus aicina nebijusi iniciatīva Mārupes, Babītes un Olaines novados - “Uzņēmīgo Café”, kas notiks 25. aprīlī 16.00 Jelgavas ceļā 16, Tīrainē.

Pasākuma dalībnieki kopā strādās un meklēs risinājumus jau esošiem izaicinājumiem uzņēmējdarbībā, identificēs citus, uzzinās vairāk par uzņēmējdarbības principiem un iespējām. Pasākums organizēts pēc World Cafe metodes, kas ļauj strukturētā veidā diskutēt par kādu tēmu un mācīties vienam no otra. Uz šo tikšanos aicināti uzņēmīgie - jauni un jau esoši uzņēmēji, kā arī vienkārši uzņēmīgi novadu iedzīvotāji un tie, kas interesējas par uzņēmējdarbību. Prioritāri pasākumā aicināti piedalīties Babītes, Mārupes un Olaines novadu jaunieši un uzņēmēji. Transports nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts.

Piesakies pasākumam līdz 18. aprīlim: ej.uz/localactionyouth_cafe!

Pasākumu veido biedrība “Pierīgas partnerība” un projekts “Local Action Youth”, kas rosina izmantot dažādas metodes jaunatnes darbā un kā vienu no tēmām vēlas atbalstīt uzņēmējdarbību jauniešu vidū. Vairāk par projektu lasi un seko tam tā facebook lapā: https://www.facebook.com/localactionyouth/.

Projektu "LOCAL ACTION YOUTH" īsteno biedrība "Pierīgas partnerība" kopā ar vietējās rīcības grupu "Ravakka" (Somija) un Olaines novada pašvaldību. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.