Notika Biedrības "Pierīgas Partnerība" atklātā padomes sēde 13.05.2021.

Notika Biedrības "Pierīgas Partnerība" atklātā padomes sēde 13.05.2021.

Š.g. 13. maijā notika Biedrības "Pierīgas Partnerība" atklātā padomes sēde, kurā piedalījās arī Pierīgas Partnerības biedri.  

Nākamā Biedrības "Pierīgas Partnerība" padomes sēde – 10. jūnijā plkst. 16.00. Ieplāno!

Sēdes laikā:

  • Iepazināmies ar projektā "3 soli biedrības "Pierīgas partnerība" darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē" iesaistītajām speciālistēm – Ievu Cēburu (stratēģijas izstrādātāja) un Diānu Ņikitinu (zīmola stratēģijas un komunikācijas plāna izstrādātāja).
    I. Cēbura iepazīstināja ar stratēģijas izstrādes darba plānu, kurā ietilpst reputācijas mērījuma analīze, interešu grupu analīze, fokusa grupu rezultātu analīze, SVID analīze u.c. Un Diāna izstāstīja kā noritēs darbs pie zīmola stratēģijas un komunikāciju plāna izstrādes.
    Projekta mērķis: Stiprināt biedrības "Pierīgas partnerība" kā organizāciju, veicinot stratēģisko attīstību un paaugstinot cilvēkresursu kapacitāti biedrības turpmākai izaugsmei.Projekts  "3 soļi biedrības "Pierīgas partnerība pilnveidošanā un izaugsmē ", kas  tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā  programmas “Demokrātijas kultūra” ietvaros, projekta reģ.nr. AIF/2021/IK/261.
  • Diskutējām par Pierīgas Partnerību Vietējo rīcības grupu  interešu aizstāvību.Aicinām šajos procesos iesaistīties arī pārējos interesentus!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.