Jaunieši uzņemas un iesaistās lēmumpieņemšanā. Projekts LOCAL ACTION YOUTH

Jaunieši uzņemas un iesaistās lēmumpieņemšanā. Projekts LOCAL ACTION YOUTH

Lai veicinātu sadarbību starp jaunatnes darbiniekiem un vietējās rīcības grupām, pilnveidotu jaunatnes darbinieku prasmes, kā arī veicinātu jauniešu iesaisti lēmumpieņemšanā un uzņēmējdarbībā, biedrība "Pierīgas partnerība" kopā ar Olaines novada pašvaldību un vietējās rīcības grupu no Somijas "Ravakka" uzsākusi projekta "LOCAL ACTION YOUTH", kas tiek īstenots ar Erasmus+ programmas atbalstu 2. pamatdarbībā "Stratēģiskās partnerības labas pieredzes apmaiņas atbalstam".

16.—17. oktobrī notika pirmā starptautiskā partneru tikšanās, kurā ar dažādām neformālās izglītības metodēm partneri tuvāk iepazina viens otru, precizēja projekta aktivitātes, vienojās par laika grafiku, kā arī praktiskām projekta īstenošanas detaļām. Par vietējām aktivitātēm partneri izvēlējās tādas interesantas iniciatīvas kā jauniešu-uzņēmēju vakari, jauniešu iesaiste vietējās rīcības grupas padomē, jauniešu foruma organizēšana u.c. Tikšanās reizē dalībnieki arī plānoja apmācības jaunatnes darbiniekiem par komunikāciju, jauniešu iesaisti uzņēmējdarbībā un lēmumu pieņemšanā.

Seko līdzi turpmākajām projekta aktivitātēm un uzzini vairāk par Erasmus+ programmu: www.jaunatne.gov.lv!

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.