Apmācības: Sabiedriskā labuma projekta veidlapas aizpildīšana

Apmācības: Sabiedriskā labuma projekta veidlapas aizpildīšana

Biedrības  “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts” aicina Mārupes, Olaines novadu, un Ķekavas novada Ķekavas pagasta, Daugmales pagasta un Baložu pilsētas uzņēmējus, iedzīvotājus un potenciālos projekta iesniedzējus pieteikties apmācību ciklam “Kā rakstīt LEADER projektu?”.

Apmācības tiek organizētas, lai palīdzētu interesentiem sagatavot projektus abu biedrību izsludinātajās LEADER projektu iesniegšanas kārtās. Apmācībās sniegtā informācija būs noderīga gan tiem, kas vēlas uzsākt vai attīstīt uzņēmējdarbību, gan arī tiem, kuriem  ir idejas par sabiedriskajām aktivitātēm partnerības darbības teritorijā.

9.februārī plkst.16:00-18:00. Aicinām piedalīties 4.nodarbībā Sabiedriskā labuma projekta veidlapas aizpildīšana (soli pa solim izskatīsim LAD EPS aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentiem, biedrību pārstāvji pastāstīs par atšķirīgo projektu vērtēšanas kritērijos).

Lai pieteiktos, aizpildi anketu līdz 29.janvārim  ej.uz/LEADERapmacibas  

Piecās nodarbībās iegūsiet informāciju un apgūsiet praktiskas iemaņas, lai sagatavotu kvalitatīvu projekta pieteikumu izsludinātājiem LEADER projektu konkursiem, kā arī uzzināsiet par citām finanšu piesaistes iespējām jūsu idejām.

No 2022.gada 1.februārim  līdz  2022. gada 1.martam biedrība “Pierīgas partnerība” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 13. kārtu.  Projekta īstenošanas vieta Mārupes un Olaines novads. Vairāk informācijas ir pieejama šeit.

No 2022.gada 1.februārim  līdz  2022. gada 28.februārim biedrība “Partnerība Daugavkrasts” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 7.kārtu.  Projekta īstenošanas vieta Ķekavas pagasts, Daugmales pagasts un Baložu pilsēta. Vairāk informācijas ir pieejama šeit.

PIEDALIES UN ĪSTENO SAVU IDEJU!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.