VIDEO: atskats no trīs pārgājienu cikla "Par aktīvām ģimenēm"

VIDEO: atskats no trīs pārgājienu cikla "Par aktīvām ģimenēm"

Projekta "Par aktīvām ģimenēm" ietvaros norisinājās trīs pārgājienu cikls, kur ģimenes iepazina Mārupes un Olaines novadu apkaimes pārgājiena vadītāja Māra Rešņa pavadībā, kas apvienojumā ar 4 radošām darbnīcām un aktīvu uzdevumu spēlēm uzlaboja ģimeņu fizisko un emocionālo pašsajūtu. Ģimenes darbojās radošajās darbnīcās jeb guva jaunas ierosmes, kā dažādot ģimenes brīvā laika pavadīšanu, tostarp, kā izmantot dabas materiālus un elementus praktisko lietu izgatavošanai - radīja gleznu vēstules vietējai pašvaldībai, apgleznoja auduma maisiņus, veidoja lielformāta āra spēli “Krustiņi un nullītes”, no koka veidoja kukaiņu mājiņas, Katra pārgājiena noslēgumā ģimenēm tika prezentēts veids, kā skaisti un atbildīgi pret dabu veidot pikniku vai svinēt svētkus piemājas dārzā un kamēr mazākajiem kopā ar meža zvēriem jautras spēles, tikmēr vecāki dalījās ar savu pieredzi un ieteikumiem kur un kā doties pārgājienos ar ģimeni.

VIDEO: Raimonds Subatovičs

Projektu "Par aktīvām ģimenēm" īsteno biedrība "Pierīgas Partnerība" sadarbībā ar Biedrība "Jaunolaines attīstībai". Projekts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2022.LV/ĢDP/51.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.