Īstenots projekts: ''Smalkais muslis''

Īstenots projekts: ''Smalkais muslis''

Projekta īstenotājs: Ilze Kalāce-Bērziņa

Projekta nosaukums: ‘’Smalkais muslis’’

Projekta numurs: 17-04-AL04-A019.2102-000008

Publiskais finansējums: 4077.91 EUR (kopējā summa: 5858.28 EUR)

Īstenošanas vieta: Rubeņi, Pārolaine, Olaines pag., Olaines nov., p.n. Jaunolaine, LV-2127

Projekta mērķis: Uzsākt smalkā mušļa ražošanu, labiekārtot teritoriju – blakus ražotnei izveidot lapeni , kur  uzņemt tūristus un organizēt meitarklases kā arī degustācijas. Uzsākt saimniecisko darbību.

‘’Smalkais muslis’’ ir plānots kā mājražotāja produkts, kas tiek ražots Pārolainē, speciāli izbūvētā dārza mājā. Produkts ‘’Smalkais muslis’’ ir pārtikas produkts, kas iegūts, samaļot pilngraudu auzu pārslas ar žāvētiem augļiem/ogām/riekstiem, bez papildus pievienota cukura.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 5. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.