Īstenots projekts “Mazjaudas dzīvnieku kremācijas krāsns iegāde uzņēmuma konkuretspējas un vietējās ekonomikas stiprināšanai”

Īstenots projekts “Mazjaudas dzīvnieku kremācijas krāsns iegāde uzņēmuma konkuretspējas un vietējās ekonomikas stiprināšanai”

Projekta īstenotājs: SIA SIA 1960 SIA

Projekta nosaukums: Mazjaudas dzīvnieku kremācijas krāsns iegāde uzņēmuma konkuretspējas un vietējās ekonomikas stiprināšanai

Projekta numurs: 19-04-AL04-A019.2103-000008

Publiskais finansējums: 14000.00 EUR (kopējā summa: 20000.00 EUR)

Īstenošanas vieta: Liepājas šos. 2.km, Babītes pagasts

Projekta mērķis: Iegādajoties mazjaudas dzīvnieku kremācijas krāsni, ieviest Pierīgas reģionā jaunu pakalpojumu, kas stiprinātu uzņēmuma SIA 1960 konkurētspēju un vietējo ekonomiku, kā arī būtiski mazinātu vides riskus, kas saistīti ar mirušo dzīvnieku apbedīšanu un utilizēšanu teritorijā.

Uzņēmuma saimnieciskā darbība ir ne tikai lolojumdzīvnieku apbedīsana, bet arī bojāgājušu un mirušu dzīvnieku savākšana un utilizēšana. Lai samazinatu riskus cilvēku un dzīvnieku veselībai un izvairītos no vides piesārņojuma, nav pieļaujama dzīvnieku līķu ilgstoša atrašanās cilvēkiem un/vai dzīvniekiem pieejamās teritorijās. Līķim pūstot, veidojas dažādi izdalījumi, kā arī dzīvnieks var būt miris no slimības, kā rezultātā ir svarīgi nodrošināt dzīvnieku līķu pareizu savākšanu, uzglabāšanu un likvidēsanu.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 6. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.