Iesākām jaunu gadu ar kopīgi nospraustiem mērķiem seminārā “2020 MĒRĶI”

Iesākām jaunu gadu ar kopīgi nospraustiem mērķiem seminārā “2020 MĒRĶI”

Šodien, Olaines NVO konferenču zālē, olainiete, koučs - Ilze Ušacka-Priekule seminārā "2020 MĒRĶI" palīdzēja izvērtēt 2019. gadu - ko esam paveikuši, kādas prasmes esam ieguvuši, un kā tās varam izmantot šodien. Katrs izvērtēja savu šī brīža dzīvi, izvēloties vienu pamata jomu, uz ko vēlas 2020.gadā virzīt savu ceļu. Griezām, zīmējām, šķirstījām, līmējām, kā rezultātā katrs devāmies mājup ar savu 2020.gada kolāžu!

Caur praktisko darbošanos katrs atradām vērtību iepriekšējam gadam un novērtējām padarītos darbus, kā arī dalībnieki nonāca pie atziņas, ka ikdienā nepietiekami sevi slavējam un apbalvojam. Vienlaicīgi uzzinājām labākos knifus, kā lutināt sevi turpmāk un apbalvot pēc labi padarīta darba.

Biedrības "Pierīgas partnerība" komanda ikvienam novēl izvērtēt un izvēlēties savu šī gada virzienu, un mērķtiecīgi uz to tiekties! Jo patiesībā jāsāk ir ar mazumiņu, lai sasniegtu lielās lietas. Šobrīd cītīgi strādājam pie ilgi gaidītās koprades telpas "Dzīvoklis" izveides. Pavisam drīz. Seko līdzi aktualitātēm un piedalies kopradē!

 

Seminārs tika organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

 

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.