Koprades telpas "Dzīvoklis" noslēguma pasākums 2020.gadā

Koprades telpas "Dzīvoklis" noslēguma pasākums 2020.gadā

Biedrībai “Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpai “Dzīvoklis” šodien notika šī gada pēdējā ZOOM tikšanās ar rezidentiem un koprades telpas interesentiem. 

Tikšanās laikā dalijāmies ar koprades telpas “Dzīvoklis” gada pārskatu pār 2020.gadu un kopīgi, neformālā gaisotnē, spēlējām viktorīnu, kuru sagatavoja mūsu rezidente- Anda Bērziņa. 

Šajā gadā koprades telpa “Dzīvoklis” noorganizēja 28 pasākumus. Kā arī mums ir liels prieks, ka mūsu pulkā darbojas 21. rezidents! Vēlamies pateikt, ka mēs organizējam ne tikai formālus pasākumus, bet gan neformālus, seminārus un apmācības. 

Vēlamies teikt lielu paldies ikvienam mūsu rezidentam, kā arī tiem, kuri seko līdzi koprades telpas “Dzīvoklis” darbībai un atbalsta mūs. Novēlam ikvienam sagaidīt topošo 2021.gadu ar izturību un vēlmi strādāt! Lai topošais gads ir piedzīvojumiem bagāts! Sargāsim sevi un viens otru!

Aicinam arī noskatīties video rullīti ar novēlējumiem no dažiem mūsu rezidentiem! 

 

Tie, kas vēlās iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” darbībā, laipni aicināti aizpildīt pieteikuma anketu, kura pieejama ŠEIT, un sūti to valerija@pierigaspartneriba.lv

Mēs arī aktīvi plānojam nākamās tikšanās reizes, par ko ziņojam sociālajos tīklos, tādēļ turpiniet sekot līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” aktualitātēm un ierakstiem www.pierigaspartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/pierigaspartneriba un instagram.com/dzivoklisolaine.

 

 

 

 

 

 

 

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

#coworking #DzivoklisOlaine #Colabora

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.