Iesaisties kampaņā "Eiropa manā reģionā" un laimē lieliskas balvas

Iesaisties kampaņā "Eiropa manā reģionā" un laimē lieliskas balvas

“Eiropa manā reģionā” ir Eiropas Savienības mēroga kampaņa, kas tiek īstenota, lai rosinātu iedzīvotājus atklāt un uzzināt vairāk par Eiropas projektiem viņu apkaimē. 2017. gadā četras dažādas iniciatīvas — projektu atvērto durvju dienas, fotoattēlu konkurss, projektu meklēšana un blogu veidošanas konkurss — dod iespēju apmeklēt projektu īstenošanas vietas un dalīties ar attēliem un pieredzi sociālajos tīklos. Tūkstošiem ES projektu rīkos atvērto durvju dienas (galvenokārt maijā), no 2. maija līdz 14. jūnijam tiks organizēta projektu meklēšana, un no 2. maija līdz 28. augustam noritēs blogu veidošanas konkurss.
Atklāj, spēlē un laimē ceļojumus visā Eiropā!

Blogu konkurss

Dalībnieki līdz 27. jūnijam aicināti pieteikt savu rakstu par jebkuru ES fondu projektu. Atbilstoši bloga raksta popularitātei un žūrijas vērtējumam četri labākie autori kā akreditēti žurnālisti piedalīsies Eiropas Reģionu un Pilsētu nedēļā Briselē 9.—12. oktobrī un apmeklēs apmācības žurnālistikā.

Lai pretendētu uz balvu, bloga raksts var būt jebkurā valodā un par jebkuru ES fondu projektu vai projektiem. Rakstam jābūt oriģinālam un publiski pieejamam. Saite uz bloga rakstu līdz 27. jūnijam ir jānosūta uz e-pastu regio-infopub@ec.europa.eu ar norādi “Entry: Europe in My Region Blog Contest”. Autori tiek aicināti e-pastā norādīt arī savu sociālo tīklu kontus, lai Eiropas Komisija, popularizējot rakstus, var tos pieminēt.

Raksti tiks vērtēti pēc šādiem diviem kritērijiem:

  • bloga raksta vietnes apmeklētība un reakciju skaits sociālajos tīklos;
  • žūrijas vērtējums, kurā tiks pievērsta uzmanība raksta nosaukumam, struktūrai, garumam, saišu uz informāciju par projektu un cilvēkstāsta, kā arī fotogrāfiju esamībai.

Tēmas izvēlei visi Latvijas ES fondu 2007.—2013. gada plānošanas perioda projekti ir atrodami šeit, savukārt  2014.2020. gada – šeit. Projektam nav obligāti jābūt pabeigtam.

Konkursā par vienu projektu var piedalīties tikai viens raksts, neatkarīgi no tā, vai rakstam ir cits autors. Jau pieteiktie raksti aplūkojami šeit. Konkurss tiek noslēgts līdz tajā ir pieteikti 60 bloga raksti vai līdz 27. jūnijam.

Vairāk informācijas: http://ec.europa.eu/regional_policy/en/policy/communication/euinmyregion/blogging/about/

Foto konkurss

Piedalies fotoattēlu konkursā “Eiropa manā reģionā” un laimē iespēju piedalīties fotografēšanas darbseminārā Briselē un braucienu uz Briseli divām personām 2016. gada 10.–13. oktobrī, ieskaitot transporta un naktsmītnes (divas naktis viesnīcā) izdevumus. Lai piedalītos konkursā, ir tikai jānofotografē kāds ES finansēts projekts, kuru zini vai esi redzējis. Fotoattēlā jābūt redzamai arī informācijai par finansējumu un ES karogam.

Termiņš ne vairāk kā 3 fotoattēlu iesniegšanai ir 2016. gada 28. augusts līdz plkst. 23.59 pēc Centrāleiropas vasaras laika.

Trīs soļi dalībai konkursā: 1) atrodi ES finansētu projektu; 2) uzņem fotoattēlu: tajā ir jābūt skaidri redzamam ES karogam un informācijai par finansējumu; 3) iesniedz ne vairāk kā 3 fotoattēlus, izmantojot lietotni

Fotoattēlu konkurss ir pēdējais pasākums 2016. gada kampaņā “Eiropa manā reģionā”, kas ietvēra ES projektu atvērto durvju dienas, apslēptās mantas meklēšanu un emuāru veidošanas konkursu.

Lieto atsauces tagu #EUinMyRegion

Noskaties video!

Sociālie mediji: @EU_Regional #EUinMyRegion

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.