Foto: Pirmais pasākums ciklā "Par prasmīgām ģimenēm", “Vietvalžos” ir norisinājies

Foto: Pirmais pasākums ciklā "Par prasmīgām ģimenēm", “Vietvalžos” ir norisinājies

Svētdien, 8. augustā, Babītes kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži”, Spuņciemā, projekta “Par prasmīgām ģimenēm” ietvaros notika pasākums “19. gs. prasmes”, kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos caur 19. gs. prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu, tika godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas.

Pasākumā tika nodrošinātas 6 tematiskas darbnīcas - muzicēšana ar dažādiem instrumentiem, kokles apgūšana, māla krītiņu izgatavošana ar krāsas pigmentu iegūšanu dabā, augu atpazīšana, tējas mandalas rituāls, ģimenes vērtību simbola – ģērboņa veidošana kokā, no pērlēm u.c. tehnikā un koku tapu veidošanas tehnikas apguve.

Pēc darbnīcām norisinājās vakarēšana, mielasts un rotaļas ar Māri Zabarovski, kā arī tikšanās ar Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieku Mārtiņu Bojāru.

Tiekamies 22. augustā pie Jaunolaines Mežezera, kur apgūsim 20.gs. prasmes, bet 5. septembrī Sporta un atpūtas parkā “BMX Mārupe”, kur apgūsim 21.gs. prasmes!

Dalība pasākumos ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Dalībnieku skaits ierobežots.

PIETEIKUMA anketa 22. augusta pasākumam ŠEIT.

Pasākumā tiks ielaistas personas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu pārslimošanas, vakcinācijas un testēšanas sertifikātu, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem.

Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības “Pierīgas partnerība” un “Jaunolaines attīstībai” sociālajos tīklos un mājas lapā.

Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līgums Nr. 2021.LV/ĢDP/136/17.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.