Dārzeņu festivāls un Exit Rīga aicina

Dārzeņu festivāls un Exit Rīga aicina

Tautasdziesmā dzied, ka “Rudentiņis, bagāts vīrs”. Skatoties dabā, redzamas pārmaiņas, kuras vainagojas ar ābolu, kartupeļu, ķirbju un citu dārzeņu un ogu ražu.

25.septembrī Exit Rīga dodas uz Dārzeņu festivālu Rembatē. Pasākuma programma solās būt gana raiba un interesanta, ar dažādām aktivitātēm visām vecumu grupām. Festivāla apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt īpašo tirdziņu, apskatīties dārzeņu audzētāju demonstrējumus, saldummīļus iepriecinās saldējums un šokolāde. Pa vidu kārumu un gardumu pirkšanai un baudīšanai, sportiski noskaņotie varēs pārbaudīt spēkus pludmales volejbola turnīrā, savukārt, bērnus priecēs dažādās piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas. Dārzeņu sacensības, dažādu motorizētu braucamo parāde, meistarklases – te būs, ko izvēlēties.

Arī Exit Rīga mobilais tūrisma informācijas centrs piedalīsies šajā Dārzeņu festivālā, kur ikvienam pasākuma apmeklētājam piedāvās iepazīties ar tūrisma un atpūtas iespējām Pierīgā. Drošajiem piedāvāsim piedalīties viktorīnā “Ko tu zini par Pierīgu?” un laimēt kādu piemiņas balviņu.  Labprāt sniegsim iedvesmu kādam tuvākam vai tālākam braucienam ģimenes, draugu vai paziņu lokā. Meklē balto telti pasākuma teritorijā un droši nāc klāt!

Jau iepriekš ziņots, ka EXIT RĪGA pārstāvji ir sastopami dažādos pasākumos visas vasaras garumā, jo pavisam kopumā ir plānotas vairāk kā 20 Mobilā TIC aktivitātes, kas norisināsies līdz pat gada beigām. Šī ir viena no LEADER projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm.

Vairāk informācijas par svētkiem meklē www.kegumanovads.lv

Vairāk informācijas:
t.29526209, info@exitriga.lv

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.