Biedrība “Pierīgas Partnerība” saņem Mārupes noavada pašvaldības balvu “NOVADA SADARBĪBAS PARTNERIS 2021”

Biedrība “Pierīgas Partnerība” saņem Mārupes noavada pašvaldības balvu “NOVADA SADARBĪBAS PARTNERIS 2021”

Ar milzīgu pateicību, prieku un lepnumu pateicamies Mārupes novads par novērtējumu!
No sirds lepojamies ar saņemto apbalvojumu nominācijā - “NOVADA SADARBĪBAS PARTNERIS”.
Šis biedrībai bija īpašs notikums.
Īpašus vārdus un pateicību, saņemot balvu, izteica biedrības valdes priekšsēdētāja Nadina Millere: “Esam pateicīgi un patiesi priecīgi par novērtējumu nominācijā SADARBĪBA 2021.gadā. Tas ir novērtējums par mūsu ilggadēju darbu, veicinot sadarbību ar uzņēmējiem, sabiedriskām organizācijām un pašvaldībām. Darbības laikā esam palīdzējuši uzņēmējiem un nevalstiskām organizācijām izveidot savu darbību no idejas līdz realizācijas. Arī pašvaldībām esam palīdzējuši realizēt labas idejas. Bez tam esam ieinteresēti, lai uzņēmēji un nevalstiskās organizācijas būtu ne tikai spējīgi realizēt projektus, bet varētu paaugstināt konkurētspēju, tāpēc ikdienā stiprinām to kapacitāti, rīkojot pieredzes apmaiņas braucienus, seminārus, piesaistām arī citu projektu finansējumu, lai varētu spēcināt organizācijas.
Pašvaldības joprojām ir mūsu sadarbības partneris, turpinot atbalstīt iedzīvotāju aktivitātes un palīdzot attīstīties maziem uzņēmējiem, tāpēc jāturpina un jāattīsta sadarbība, veidojot to ciešāku”.
🥰Paldies mūsu valdei, padomei un biedriem! Tas ir mūsu visu kopīgs panākums!

Balvas saņemšanā piedalījās: Nadīna Millere, biedrības “Pierīgas Partnerība” valdes priekšsēdētāja ; Jolanta Ivanova, biedrības valdes locekle un administratīvā vadītāja; Guntis Ruskis, biedrības padomes priekšsēdētājs.

(Foto: Ilze Aizsila)

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.