Marupe Wake Park

Marupe Wake Park

Šeit īstenoti projekti:
Mārupes veikborda parka sniegto pakalpojumu dažādošana, to klāsta un kvalitātes pilnveide
(16-04-AL04-A019.2101-000001)
Projekta mērķis: pilnveidot un paplašināt Mārupes veikborda un aktīvās atpūtas parka sniegto pakalpojumu klāstu.
Projektā īstenotas piecas pozīcijas, lai aptvertu visas tā brīža aktuālās nepilnības. Iegādāts profesionālais sporta batuts, uzstādīts ielu vingrošanas laukums, izveidots jauns veikborda paveids – veikbords aiz vinčas, iegādāta plastmasas metināšanas ekstrūdera, lai veidotu ne tikai tehniski sarežģītākas konstrukcijas, bet arī pagarinātu to lietošanas ilgumu un ierīkots bērnu rotaļu laukums ar dažādiem elementiem, kas paredzēts bērniem vecuma posmā no 3 līdz pat 12 gadiem.
Tika radīti jauni, inovatīvi pakalpojumi un celta piedāvāto aktīvās atpūtas iespēju kvalitāte, tādējādi paaugstinot iedzīvotāju dzīves kvalitāti un veicinot Mārupes novada atpazīstamību, konkurētspēju un attīstību kopumā. Projekta realizācija nozīmīgi palīdzēja virzīties uz SIA “Beng” ilgtermiņa mērķu sasniegšanu.

Publiskais finansējums: 14 000 EUR (kopējā summa: 20 000 EUR)

Jauna pakalpojuma radīšana veikborda un aktīvās atpūtas pakalpojumu parkā "Mārupe Wake Park"
(17-04-AL04-A019.2101-000010)
Projekta mērķis: Radīt jaunu pakalpojumu veikborda un aktīvās atpūtas parkā “Mārupe Wake Park”, lai paplašinātu un dažādotu saimniecisko darbību, ilgtermiņā pakāpeniski attīstot daudzpusīgu sporta un aktīvās atpūtas kompleksu Mārupes novadā. Projekta ietvaros tiks radīts jauns, inovatīvs pakalpojums - piepūšamo ūdens atrakciju parks, kāds līdz šim nav bijis pieejams visā biedrības "Pierīgas partnerība" teritorijā un, paredzētajā apjomā un izpildījumā, pat visā valsts mērogā.Būtiskākā projektā paredzētā piepūšamo atrakciju ūdens parka inovitāte ir tā uzbūve, kas paredz vairāk kā 1000 kv.m. lielu, taisnstūrveida noslēgtu sistēmu, veidojot vienotu kopumu no dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes elementiem, kā sava veida ūdensatrakciju "pilsētu".
Publiskais finansējums: 14 000 EUR (kopējā summa: 20 000 EUR)

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.