Atskats “Kā rakstīt LEADER projektu” 1.nodarbība

Atskats “Kā rakstīt LEADER projektu” 1.nodarbība

Biedrības  “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts” 1.februārī atklāja abu biedrību izsludinātās LEADER projektu iesniegšanas kārtas ar pasākumu “Atbalsts Tavai uzņēmējdarbībai”, kurā aicināja sadarbības partnerus, kuri sniedz atbalstu vietējiem uzņēmējiem.

  • Biedrība “Pierīgas partnerība” ir vietējā rīcības grupa, kura darbojas Olaines un Mārupes novados. Prezentācija ir pieejama šeit.
  • Biedrība Partnerība “Daugavkrasts” ir vietējā rīcības grupa, kas darbojas Ķekavas novada Ķekavas pagasta, Daugmales pagasta un Baložu pilsētas. Prezentācija ir pieejama šeit.
  • Ķekavas novada pašvaldība informēja par grantu konkursu “(ie)dvesma”. Prezentācija ir pieejama šeit.
  • SIA Latvijas Lauku konsultācijas centrs sniedza informāciju par sniegtajiem atbalsta pakalpojumiem uzņēmējiem. Prezentācija ir pieejama šeit. Papildmateriāls par nodokļiem šeit.
  • LIAA Jūrmalas biznesa inkubators informēja par atbalsta programmām.  Inkubācijas programmā iesniegšana ir no 21.02.-04.03.2022.  Pirmsinkubācijas programmā – 01.03.-21.03.2022. Prezentācija ir pieejama šeit.
  • Finanšu institūcija “Altum” sniedza praktiskus ieteikumus tiem, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību. Prezentācija ir pieejama šeit šeit.

Semināra ieraksts ir pieejams šeit.

Apmācību turpinājumā:

  • 3.februārī plkst.16:00 LEADER atbalsta nosacījumi (informāciju sniegs abu biedrību un Lauku atbalsta dienesta pārstāvji);
  • 8.februārī plkst.16:00 Uzņēmējdarbības projekta veidlapas aizpildīšana (soli pa solim izskatīsim LAD EPS aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentiem, biedrību pārstāvji pastāstīs par atšķirīgo projektu vērtēšanas kritērijos)
  • 9.februārī  Sabiedriskā labuma projekta veidlapas aizpildīšana (soli pa solim izskatīsim LAD EPS aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentiem, biedrību pārstāvji pastāstīs par atšķirīgo projektu vērtēšanas kritērijos).
  • 10.februārī plkst.16:00 LEADER īstenoto projektu pieredzes stāsti (no uzņēmumu, biedrību pārstāvjiem, kuri realizējuši LEADER projektus uzzināsiet noderīgu informāciju par projektu sagatavošanas pieredzi)

 

 Katras apmācību nodarbības ilgums līdz divām stundām.

Semināriem ir atvērta pieteikšanās  ej.uz/LEADERapmacibas  

No 2022.gada 1.februārim  līdz  2022. gada 1.martam biedrība “Pierīgas partnerība” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 13. kārtu.  Projekta īstenošanas vieta Mārupes un Olaines novads. Vairāk informācijas ir pieejama šeit.

No 2022.gada 1.februārim  līdz  2022. gada 28.februārim biedrība “Partnerība Daugavkrasts” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 7.kārtu.  Projekta īstenošanas vieta Ķekavas pagasts, Daugmales pagasts un Baložu pilsēta. Vairāk informācijas ir pieejama šeit.

PIEDALIES UN ĪSTENO SAVU IDEJU!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.