9. novembrī notiks Mārupes un Olaines novadu jaunatnes organizāciju savstarpējā tīklošanās

9. novembrī notiks Mārupes un Olaines novadu jaunatnes organizāciju savstarpējā tīklošanās

Projekta “Kā Tev iet? Dabā iet!” ietvaros 9. novembrī, plkst. 15.00, Zoom platformā notiks Mārupes un Olaines novadu jaunatnes organizāciju savstarpējā tīklošanās, kā arī iepazīšanās ar pētījuma „Covid-19 seku mazināšana jauniešiem ar āra dzīves elementiem Olaines un Mārupes novadā” rezultātiem. 

Pētījuma ietvaros tika veikta jauniešu tiešā anketēšana gan pirms pārgājiena, gan pēc, kas palīdzēs izanalizēt rīkus jauniešu atbalstam turpmāk. Pētījuma rezultātā tiks sniegti pašvaldībām priekšlikumi un iespējamie risinājumi jauniešu atbalsta mehānismu nodrošināšanai citiem jauniešiem Covid-19 seku mazināšanai.

Pētījumu veica Latvijas Kultūras akadēmijas pētnieces Una Arbidāne un Ance Kristāla.

Tikšanās reizē aicināti piedalīties Olaines un Mārupes novada jaunatnes organizāciju pārstāvji, projektā iesaistītie jaunieši, kā arī citi interesanti.
Aizpildi pieteikuma anketu un saņemsi Zoom saiti! https://forms.gle/Y3AMZGpVDNdALwu78

19. un 20. oktobrī Mārupes un Olaines novadu jaunieši devās āra dzīves neformālās izglītības pasākumos “PĀRdzīvo – PIEdzīvo”, kas veicināja jauniešu socializēšanos, iespēju izprast aktīvās atpūtas iespējas un pieejamību, tās ietekmi uz psihoemocionālo stāvokli.

Projekts „Kā Tev iet? Dabā iet!” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. Projekta pieteikums Nr. VP2021/1-101

logo_line

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.