Nāc un izbaudi savu skolēnu rudens brīvlaiku kvalitatīvi!

Nāc un izbaudi savu skolēnu rudens brīvlaiku kvalitatīvi!

No 21. līdz 25. oktobrim, jauniešiem no 14 līdz 18 gadiem ir iespēja piedalīties neformālās pieredzes darbnīcu un ekskursiju ciklā – ESI ATBILDĪGS!

Apmeklējot neformālās pieredzes darbnīcu un ekskursiju ciklu, jaunieši tiks rosināti attīstīt prasmi komunicēt, būt atbildīgi un pavadīt laiku reālajā, nevis virtuālajā vidē.

Pasākuma cikla ietvaros  jauniešiem būs iespēja apmeklēt lekcijas, nodarbības, doties ekskursijās, piedalīties debašu klubā, kā arī izrādīt savu iniciatīvu jaunu projektu iniciēšana.  Darbnīcas tiks sadalītas 5 tematiskos blokos: vide, uzņēmējdarbība, sports, sabiedrība, saskarsme. 

Tādējādi arī lekcijas, nodarbības un ekskursijas tiks pielāgotas konkrētajam blokam. Pasākuma programma būs pieejama no 7. oktobra šeit!

Pasākumu galvenā norises vieta būs Biznesa vēstniecība, kas atrodas Tīrainē, Jelgavas ceļš 3. Kopā paredzēti 20 dalībnieki. Dalība ir bezmaksas. Pieteikšanās notiek līdz 1. oktobrim

Tā kā dalība pasākumā ir bezmaksas, lai pieteiktos ir jāievēro daži noteikumi:

1. Jāaizpilda pieteikuma anketa, kurā ir jānorāda tikai patiesa informācija, it īpaši par slimībām, alerģijām, ēdiena nepanesamībām.

2. Jāiesūta video materiāls (līdz 30 sekundēm garš), kurā tiek atbildēts uz sekojošajiem jautājumiem: 

             *Kā Tu saproti jēdzienu “atbildība”? 

             *Kā atbildība izpaužas Tavā dzīvē?

Video materiāls jānosūta uz e-pastu:info@pierigaspartneriba.lv  vai aplikācijā Whatsapp uz telefona numuru: 22431772.

Pieteikuma anketa pieejama šeit!

Pasākuma nolikums pieejams šeit!

Pasākumu rīko biedrība “Pierīgas Partnerība” ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu valsts budžeta programmā “NVO fonds”. Līgums Nr. 2019.LV/NVOF/DAP/061/33

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.