Tikšanās ar zīmolvedi Diānu Ņikitinu AIF projekta ietvaros

Tikšanās ar zīmolvedi Diānu Ņikitinu AIF projekta ietvaros

15.09.2021. zoom tiešsaistē notika tikšanās  ar zīmolvedi Diānu Ņikitinu. Strādājām kopā, lai nākotnē komunicēt būtu vieglāk!

Ar „Aktīvo iedzīvotāju fonds” atbalstu ir uzsākts darbs pie projekta „3 soļi biedrības “Pierīgas partnerība” darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē” īstenošanas, kas palīdzēs veicināt trīs galvenos biedrības attīstības virzienus: biedrības kapacitāti un ilgtspējīgu attīstību, jaunu biedru piesaisti un biedrības atpazīstamību ilgtermiņā. 

Lai panāktu efektīvu biedrības “Pierīgas partnerība” pārvaldību, visu iesaistīto pušu aktīvu līdzdalību un komunikācijas stiprināšanu, biedrība ir izvirzījusi projekta mērķi, kas ietver stratēģisko invertējumu un plānošanu, apmācīt un sagatavot padomi un biedrus līdzdalībai biedrības darbu īstenošanā (motivējot, ieinteresējot un iesaistot), kā arī zīmola attīstību (rebrendingu) un komunikāciju, kas ļautu mērķtiecīgi sasniegt un veidot ietekmi gan biedru piesaistē, gan mērķauditorijā. 

Viena no aktivitātēm ir nodrošināta zīmola atjaunošana un komunikācijas plāna izstrāde, kā arī tā ieviešana, tādejādi sasniedzot gan mērķauditoriju, gan piesaistot jaunus biedrus ar mūsdienīgiem komunikācijas risinājumiem;

Par to arī šajā tikšanās reizē runājām un iedvesmojāmies no zīmolvedes Diānas Ņikitinas! 

Ar tikšanās reizē runāto prezentāciju var iepazīties : ŠEIT.

Aktivitāte notiek projektā “3 soļi biedrības “Pierīgas partnerība” darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē”,, kas tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmas ietvaros, projekta līgums Nr. AIF/2021/IK/261.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.