Tiešsaistes seminārs “Personīgais zīmols”

Tiešsaistes seminārs “Personīgais zīmols”

Koprades telpa "CoLabora Lielvārde" sadarbībā ar koprades telpu "Dzīvoklis" organizē tiešsaistes semināru "Personīgais zīmols", kas norisināsies 12. novembrī plkst. 15:00-16:30 Zoom.us platformā.

Semināra mērķis - apgūstot personīgā zīmola izveidi un kopšanas pamatus, jauniem un esošiem uzņēmējiem būs iespēja veicināt savu pakalpojumu un produktu atpazīstamību un konkurētspēju ar citiem uzņēmumiem.

Semināra saturs:

  • Kas ir un kas nav personīgais zīmols?
  • Vai semināra dalībniekam ir personīgais zīmols?
  • Kāds ir dalībnieka personīgā zīmola potenciāls šobrīd?
  • Ko darīt, lai sāktu apzināti to kopt un stiprināt?
  • Personīgā zīmola izveides piemēri, ieguvumi un riski.
  • Jautājumi un atbildes.

Semināru vadīs komunikācijas eksperte Ilze Rassa, kurai ir nacionāla, starptautiska, privātā un publiskā sektora pieredze komunikācijas nozarē. ​Kā arī Ilze ir veidojusi un īstenojusi komunikācijas stratēģijas Valsts prezidentam, NATO, Statoil Latvia, NATO samitam Rīgā, AAS BALTA, Rail Baltica un banku sektoram.

Pieteikšanās līdz 10.11.21.(ieskaitot) šeit:

Aicinām semināram pieteikties: koprades telpas "CoLabora Lielvārde" un "Dzīvoklis" rezidentus, esošos un jaunos uzņēmējus no PPP biedrības "Zied zeme" (Ogres novads, Baldones pagasts) un biedrības "Pierīgas Partnerība" (Mārupes novads, Olaines novads) darbības teritorijām.

*Pēc reģistrācijas semināram, Zoom.us piekļuves links tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu dienu pirms semināra.

Seminārs tiek organizēts starptautiskā sadarbības projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.