Dodies baudīt rudeni kopā ar EXIT RĪGA uz Jaunjelgavu

Dodies baudīt rudeni kopā ar EXIT RĪGA uz Jaunjelgavu

Sveiciens visiem RADIniekiem, kas par tādiem kļuvuši, iepazīstot Pierīgu. Rudens turpinās un EXIT RĪGA dodas arvien tālākā izbraucienā pa Latvijas novadiem,  lai stāstītu, rādītu un piedāvātu paceļot pa Pierīgu.

17.oktobrī, kad līdz gada beigām būs palikušas vairs tikai 75 dienas, EXIT RĪGA mobilais TIC dosies izbraucienā uz gleznaino Aizkraukles novadu, lai piedalītos RADU tirgū Jaunjelgavā. Kopā ar radošajiem Daugavas krastu tirgotājiem un brīnišķīgajiem tirgus apmeklētājiem atzīmēsim RADU tirgus 5.sezonu ar vienu sirsnīgu andelēšanos un iepazīšanos ar EXIT RĪGA tūrisma reģiona, kas apvieno Ķekavas, Mārupes, Salaspils, Ogres, Olaines un Ropažu novadu piedāvājumu. Maršruti, bukleti, atjautības uzdevumi par Pierīgu – to visu var gaidīt no EXIT RĪGA mobilā tūrisma informācijas centra viesošanās Jaunjelgavā.

Jau iepriekš ziņots, ka EXIT RĪGA pārstāvji ir sastopami dažādos pasākumos jo pavisam kopumā ir plānotas vairāk kā 30 Mobilā TIC aktivitātes, kas norisināsies līdz pat gada beigām. Šī ir viena no LEADER projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm.

Vairāk informācijas par svētkiem meklē https://www.facebook.com/radijaunjelgava/

Vairāk informācijas:
t.29526209, info@exitriga.lv

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.