Biedrības "Pierīgas Partnerība" 2022.- 2027.gadam stratēģija ir izstrādātā! Pievienojies prezentācijas pasākumam!

Biedrības "Pierīgas Partnerība" 2022.- 2027.gadam stratēģija ir izstrādātā! Pievienojies prezentācijas pasākumam!

Aicinām biedrības padomi, biedrus un visus interesentus uz biedrības "Pierīgas Partnerība" 2022-2027. gadam stratēģijas prezentāciju. Tā notiks  11.01. 2022. , plkst.16.00, zoom tiešsaistē : https://ieej.lv/3DEwu.

Iepriekšēja reģistrācija ŠEIT

"Ikdienas darbi kļūst arvien vairāk un darba dunā var viegli pazaudēt virzienu, uz kurieni mēs ejam. Stratēģijas izstrādes laikā bija iespēja apstāties un izvērtēt iepriekš paveikto un padomāt par lielo mērķu izvirzīšanu. Ir darbi, ko turpināsim darīt, bet kopīgi esam atraduši arī jaunus virzienus. Un tagad svarīgākais ir izvirzītos mērķus īstenot!"par stratēģijas izstrādes procesu sajūtās dalās biedrības Pierīgas Partnerības valdes locekle Alīna Lukjanceva.

Ar lepnumu varam teikt, ka ir noteikti stratēģiskie virzieni, turpmākai biedrības  attīstībai, lai nodrošinātu mērķtiecīgu biedrības darbību.

Stratēģija ir izstrādāta un ar to iepazīties var šeit.

Biedrības stratēģija 2022.-2027.gadam ietver biedrības un tās biedru līdzšinējās darbības izvērtējumu un mērķus, uzdevumus un sasniedzamos rezultātus biedrības turpmākai darbībai.

Pievienojies pasākumam, lai jaunāko par nākotnes plāniem un iespējām uzzinātu arī TU!

Stratēģiju izstrādājusi Ieva Cēbura.

Aktivitāte notiek projektā “3 soļi biedrības “Pierīgas partnerība” darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē”,, kas tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmas ietvaros, projekta līgums Nr. AIF/2021/IK/261.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.