Jaunmārupē notiks pārgājiens ģimenēm ar radošām darbnīcām

Jaunmārupē notiks pārgājiens ģimenēm ar radošām darbnīcām

3.jūlijā Jaunmārupes dabas parkā no plkst. 14:00 līdz 18:00 notiks pārgājiens “Par aktīvām ģimenēm”, kur ģimenēm būs iespēja iepazīt vietējā novada apkaimes pārgājiena vadītāja Māra Rešņa pavadībā, kas apvienojumā ar radošām darbnīcām un aktīvu uzdevumu spēlēm uzlabos ģimeņu fizisko un emocionālo pašsajūtu.

Ģimenes dosies aptuveni ~3 km garā pārgājienā, kurā tiks gūtas jaunas ierosmes, kā dažādot ģimenes brīvā laika pavadīšanu, un tostarp, kā izmantot dabas materiālus un elementus praktisko lietu izgatavošanai. Pārgājienā tiks nodrošinātas 4 radošas darbnīcas. Vienā no darbnīcām ģimenes tiks aicinātas radīt gleznu vēstules, definējot pašvaldībai savas vēlmes par novada attīstību ģimenes jautājumu jomā. Visi radītie darbi tiks nodoti attiecīgās pašvaldības pārstāvjiem kā ierosmes kļūšanai par ģimenēm draudzīgāku pašvaldību. Savukārt pārējās trīs darbnīcās būs iespēja no dabas materiāliem radīt jaunas, ģimenes lokā spēlējamas spēles. Tās kalpos kā lielisks motivators pavadīt laiku kopā ar ģimeni, doties nākošajos pārgājienos un izmantot jauniegūtās spēles un prasmes.

Pārgājiena noslēgumā tiks prezentēts veids, kā skaisti un atbildīgi pret dabu veidot piknikus. Savukārt mazākie apmeklētāji kopā ar meža zvēriem apgūs spēles, rotaļas, ko iespējams spēlēt ikvienā vietā, atrodoties brīvā dabā.

3.jūlijā ierašanās/reģistrēšanās no plkst. 13:30, pārgājiena sākums 14:00. Tikšanās vieta: biedrība "Pierīgas partnerība", Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupe.

Dalība ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Pieteikuma anketa: www.ej.uz/SIF22.

Aicinām piedalīties arī projekta “Par aktīvām ģimenēm” pārējos pārgājienos, kas būs veltīti tēmai personība un daba, kur radošajās darbnīcās tiks veidota ģimenes spēle un dzīvnieku māja:

  • 24.jūlijā, plkst. 14:00 – 18:00, Jaunolaines meža masīvā;
  • 14.augustā, plkst. 14:00 – 18:00, Piņķu ūdenskrātuves apkārtnē.

Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības “Pierīgas partnerība” un “Jaunolaines attīstībai” sociālajos tīklos un mājas lapā.

Projektu " Par aktīvām ģimenēm" īsteno biedrība "Pierīgas Partnerība" sadarbībā ar biedrību „Jaunolaines attīstībai. Projekts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2022.LV/ĢDP/51.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.