Kretingas partnerības pārstāvju vizīte

Kretingas partnerības pārstāvju vizīte

No 5. līdz 6. septembrim mūsu teritorijā viesojās Lietuvas kolēģi no Kretingas partnerības, kuri atzinīgi novērtēja "Pierīgas partnerības" paveikto un dibināja kontaktus ar vietējiem uzņēmējiem.

Pieredzes apmaiņas laikā Lietuvas kolēģiem tika parādīti partnerības teritorijā realizētie projekti. Babītē — tūrisma komplekss Elingi, Rīgas makšķernieku biedrības skaistā laivu piestātne, biedrības "Aqua sports" veikums Babītes ezerā; Mārupe varēja lepoties ar sakoptiem tūrisma objektiem, kā atpūtas komplekss un kempings "Bejas" un veikborda parks "Mārupe Wake park"; Olainē izrādījām sakopto Mežezeru un tūrisma infrastruktūras objektus, kas tapuši LEADER projektos. Kopā ar Lietuvas kolēģiem un Pierīgas partnerības projektu attīstītājiem paviesojāmies arī Tomes zivjaudzētavā un Mārupes novada zivju uzņēmumā. Lietuvas kolēģi bija sajūsmā par Latvijas uzņēmēju veiksmi un novērtēja kā revolucionāru sasniegumu zivju audzēšanas tehnoloģiju jomā.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.