Īstenots projekts "Grafisku darbu izgatavošanas darbnīcas izveide"

Īstenots projekts "Grafisku darbu izgatavošanas darbnīcas izveide"

Projekta īstenotājs: SIA Kosh

Projekta nosaukums: Grafisku darbu izgatavošanas darbnīcas izveide

Projekta numurs: 19-04-AL04-A019.2103-000005

Publiskais finansējums: 7909.23 EUR (kopējā summa: 11298.91 EUR)

Īstenošanas vieta: Kokles iela 8, Mārupe, Mārupes novads

Projekta mērķis: Izveidot inovatīvu radošu uzņēmumu, kurš ar vietējo mākslinieku palīdzību spētu radīt radošus grafiskus darbus no fotogrāfijām. Mērķis ir gada laikā izveidot uzņēmumu, kur var radīt 150 darbus gadā un tos piegādāt jebkurā pasaules vietā. Šo 150 darbu tapšanā tiktu izmantots uzņēmuma aprīkojums un vietējo māklsinieku idejas un darbaspēks. Plānots, ka arī vienreiz gadā būtu organizēta POP-UP izstādes ar labākajiem un interesantākajiem darbiem, kuri ir izgatavoti darbnīcā. Mērķis ir parādīt publiski, ka ar attiecīgā zināšanām un inovatīvu pieeju, reģionos arī var radīt konkurētspējīgus produktus ar augstu pievienoto vērtību.

Mūsuprāt tirgū nebija iespējas iegūt personalizētu mākslas darbu par pieejemu cenu vai tā piedāvājums ir ļoti niecīgs. Mūsu ideja ir paņemt labāko no visiem veidiem, tādā veidā radot jaunu produktu. Tas dotu iespēju klientam pasūtīt unikālus mākslas darbu pēc savas vēlmes, stilistikas un izmēra.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 6. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.