Ēdolē aizvadīta risinājuma darbnīca: viesojas "Free Riga" pārstāvji

Ēdolē aizvadīta risinājuma darbnīca: viesojas "Free Riga" pārstāvji

Ēdoles kopiena aktīvi turpina iesākto, risinot pamesto ēku atdzīvināšanas izaicinājumus!

Jau ir aizvadītas vairākas teritorijas sakopšanas talkas un veikti dažādi labiekārtošanas darbi, kuros aktīvi piedalījušies pagasta iedzīvotāji.

Vakar, 3. augustā, Ēdolē viesojās biedrības "Free Riga" pārstāvji, kuri ikdienā nodarbojas ar Rīgas tukšo un pamesto ēku atdzīvināšanu, ļaujot tās apdzīvot sabiedriskām, kultūras un mākslas iniciatīvām. Lai veiksmīgi turpinātu Ēdoles pasta mājas iedzīvināšanu, padarot to par telpu ēdoliešu kultūras un uzņēmējdarbības iniciatīvu realizēšanai, “Free Riga” pārstāvji dalījās pieredzē un rosināja radošu un praktisku ideju apriti.

Pieredzes un iedvesmas stāstos par to, kā tukša ēka var pārtapt par vietu ideju īstenošanai un attīstībai, dalījās arī viesi no "Ideju mājas" Aizputē un "Radi Vidi Pats" Liepājā.

#ProjektsKopa #ViedieCiemi

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Free Riga" pārstāvji dalās pieredzē

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.