VIDEO: Projekta KOPA vizītkarte - kopienu līderi, veidotāji un projektā iesaistītie

VIDEO: Projekta KOPA vizītkarte - kopienu līderi, veidotāji un projektā iesaistītie

Projekta “KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” 16. martā noslēguma pasākumā "Kopienu tikšanās" kopienu līderi, veidotāji un projektā iesaistītie dalās ar gūtajām atziņām, domām un vēlējumiem!

Stāsti ir dažādi, bet šis ir stāsts par iedvesmojošiem cilvēkiem, kuriem rūp, kas notiek apkārt un ir idejas, kā šos jautājumus risināt, par drosmi darīt un uzdrīkstēšanos, par spēku, izturību, pieredzi… šis ir kopienu STĀSTS!
Projekta "Kopienu pārdomāta attīstība" kopienu līderi, veidotāji un projektā iesaistītie dalās ar projekta laikā gūtajām atziņām, domām un vēlējumiem!
Paldies, ka padarījāt šo stāstu “dzīvu”. Paldies visiem, ka esiet līdzās gan tuvu, gan tālu. Paldies, ka Jūs esiet!

Video: Vilis Brūveris ar komandu
Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība "Pierīgas Partnerība", Biedrība “Darīsim paši”, Cēsu rajona lauku partnerība CRLP, biedrība "Zied zeme".
Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.