Meistarklase: bezmaksas digitālie rīki

Meistarklase: bezmaksas digitālie rīki

Iepazīsti bezmaksas digitālos rīkus - kur tos meklēt un kā veiksmīgi izmantot ikdienā, lai veidotu sociālās kampaņas vai reprezentētu sevi, savu organizāciju, uzņēmumu vai pasākumu internetvidē!

Meistarklases vadītāja - SIA "IB Media Productions" direktore un producente Ingrīda Bondare.

Meistarklase norisināsies klātienē - Olaines jauniešu centrā "Popkorns" -, piedāvājot iespēju pieslēgties arī attālināti, izmantojot Zoom platformu. Lai saņemtu Zoom saiti attālinātai dalībai, raksti uz tina@pierigaspartneriba.lv. Lai ievērotu valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, lūdzam veikt klātienes dalībai iepriekšēju reģistrāciju TE. Dalībnieku skaits klātienē ierobežots!

„Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. NVO intervija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par NVO intervijas saturu atbild biedrība “Pierīgas partnerība”.

#NVOfonds2020

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.