KOPĀSVĒTKI Babītē: iedzīvotāji vēlas tikties ar pašvaldības pārstāvjiem

KOPĀSVĒTKI Babītē: iedzīvotāji vēlas tikties ar pašvaldības pārstāvjiem

Vakar, 11. augustā, tikāmies sarunās ar Babītes aktīvajiem iedzīvotājiem par kopienas stiprināšanu un interešu aizstāvību.

Satikšanās piknika gaistonē, dalīšanās stāstos un pieredzē moderatora Āra Ādlera vadībā, idejas, kā vidi sev līdzās padarīt pieejamāku, ērtāku, attīstītāku - tas viss vakardienas saulainajos KOPĀSVĒTKOS, spītējot naskam vakara vējam.
Iedzīvotāji - tā ir vietas un vides atslēga, kuru nepieciešams kustināt. Viss sākas ar kopā sanākšanu, domapmaiņu un vēlmi darīt. Ar līdzdalību. Vakar pārliecinājāmies, ka babītieši to grib un var - labs sākums kopienas aktivitātēm. Tomēr Babītes aktīvisti teju vienisprātis atzīst, ka līdzdalības veicināšanai īpaši nepieciešama un svarīga ir arī iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldību.

Paldies par uzņemšanu Babītes Sociālā dienesta dienas centram "Babīte"!

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.