Aktīvas kopienas arī attālināti!

Aktīvas kopienas arī attālināti!

Šobrīd, ārkārtas situācijas laikā, fiziskā distancēšanās un līdzatbildība - tas ir pienesums, ko nepieciešams sniegt ikvienam no mums, lai kopīgi pārvarētu šo ne mazums grūtībām un šķēršļiem piepildīto laiku. Lai arī tas nav viegli - atteikties no plāniem un darbiem, lai paliktu mājās -, šis tomēr ir laiks, kad mēs varam novērtēt 21. gadsimta tehnoloģiskās iespējas un rīkus, kas sniedz iespēju komunicēt un ērti darboties, neizejot no mājām. 

Projekta "KOPA / kopienu pārdmāta attīstība" ietvaros aicinām arī kopienas stiprināt iekšējo komunikāciju un domāt par ciematu attīstību, izmantojot attālinātas iespējas un rīkus. Lai izzinātu, kā to darīt ērti un kvalitatīvi, 21. aprīlī plkst. 18.00 norisināsies tiešsaistes tikšanās, kurai pievienoties aicināts ikviens interesents

Tiešsaistes sarunas moderators - Āris Ādlers, projekta vadītājs un kopienu veidotājs. 

Tikšanās norisināsies ZOOM platformā, un tai pievienoties iespējams, izmantojot saiti: https://zoom.us/j/501414054

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.