Podkāsts "JAUNAM BŪT"

Podkāsts "JAUNAM BŪT"

Laikā, kad pasauli apstādināja Covid-19 pandēmija, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra turpināja aktīvi strādāt un radīja podkāstu "JAUNAM BŪT" sarunas par un ap jaunatnes iespējām Latvijā un Eiropā. "JAUNAM BŪT"" radīts visiem, kuri ir iesaistīti darbā ar jaunatni – jauniešiem, esošajiem un topošajiem jaunatnes darbiniekiem un politikas veidotājiem, kuriem rūp jaunatnes joma.

Jūnija sarunu ciklā par Eiropas hartu darbam ar jaunatni vietējā līmenī, pieejami šādi ieraksti:

  1. Eiropas harta - vērtības un pamatprincipi | Nataļja Gudakovska, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mācību vadītāja ar 20 gadu pieredzi. Viņa dalās ar, viņasprāt, svarīgākajām vērtībām un pamatprincipiem darbā ar jaunatni vietējā līmenī, kas iekļauti Eiropas hartas 1.nodaļā.
  2. Eiropas harta - jaunatnes politika | Andris Grafs, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta vadītājs Latvijā un RSU lektors, kas dalās savā pieredzē par to, kā darbu ar jaunatni regulē jaunatnes politika.

  3. Eiropas harta - jaunatnes darba organizācija un prakse | Katrīna Leitāne, Siguldas novada pašvaldības domes deputāte, jaunatnes lietu speciāliste, Latvijas pārstāve Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā Briselē, kas runā par Eiropas hartu darbam ar jaunatni vietējā līmenī.
  4. Eiropas harta - jaunatnes darbinieki | Ieva Ozoliņa un Jeļena Grīsle. Ieva ir Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja. Jeļena - Jelgavas pilsētas Jaunatnes lietu speciāliste un darbojas Latvijas Pašvaldību savienības Jaunatnes lietu darba grupā. Sarunā klausies, kas, viņuprāt, ir svarīgākā jaunatnes darbinieku īpašība, un kas par to teikts Eiropas hartā.

  5. Eiropas harta - kvalitatīva attīstība darbam ar jaunatni | Gints Klāsons, pētnieks un sociologs, kas iesaistīts jaunatnes jomas pētījumu īstenošanā. Klausies, kas nepieciešams, lai kvalitatīvi attīstītu darbu ar jaunatni, klausieties sarunā.

Sarunu moderators - Vilis Brūveris.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.