Pasākums "Kā prezentēt savu produktu īsi un kodolīgi?"

Pasākums "Kā prezentēt savu produktu īsi un kodolīgi?"

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina ikvienu ieinteresentu uz ZOOM tikšanos 11.oktobrī plkst. 15:30 Zoom vietnē.
Šajā kopīgajā tikšanās reizē sapratīsim kā prezentēt savu preci klientiem, sadarbības partneriem vai kolgēģiem. Kas palīdz un kas ir jāņem vērā gatavojot īsu stāstu par preci vai pakalpojumu. Praktiski vingrināsimies rakstīt un noformulēt katrs savu īso runu. Pasākumu vadīs pārdošanas koučs Ilze Ušacka Priekule.
Ilze ir izaugsmes trenere, pārdošanas koučs. Miers, nosvērtība un īstais jautājums īstajā brīdī ir raksturojums, ko Ilze dzird parsevi visbiežāk.Viņa audzina 4 bērnus un turpina augt pati. Izglītības pamata bāzi viņa ieguva RTU mehānikas fakultātē, kas veicināja un nostiprināja viņas analītisko domāšanas veidu. Tālāk sekoja darbs pārdošanā, kas sagādāja patiesu prieku . Savu pārdevējas karjeru viņa sāka rotaļlietu veikalā un noslēdza to ar pārdošanas daļas vadītājas amatu poligrāfijas nozarē „Hromets poligrāfija”. Pirms 5 gadiem Ilze iestājās Rīgas Koučinga skolā un apguva profesionāla kouča prasmes. Šobrīd viņa atbalsta pārdošanas menedžeru komandas un veicina personisku izaugsmi privātpersonām. Pārdošanā Ilzes princips vienmēr ir bijis „Cilvēks pārdod cilvēkam”. Un tas paredz ņemt vērā arī klienta vēlmes, iespējas un vajadzības. Tas noder tad, ja uzņēmumam ir vērtīgi veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem.

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.