Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina uz otro ZOOM tikšanos kopienas interesentiem

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina uz otro ZOOM tikšanos kopienas interesentiem

Biedrības „Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina uz otro ZOOM tikšanos kopienas interesentiem 5. jūnijā plkst. 14.00. Tikšanās laikā kopīgi nospraudīsim katrs sev aktuālos mērķus un uzzināsim vairāk par citu valstu koprades telpu pieredzēm.

 

Pirmās ZOOM tikšanās laikā savstarpēji iepazināmies uz pastāstījām par Olaines koprades telpu „Dzīvoklis” – kas ir rezidents, un kādas ir piedāvātās iespējas un ieguvumi. Tālākās tikšanās plānosim jau darbīgākas ar konkrētākiem uzdevumiem. Šobrīd plānojam turpināt šīs tikšanās ZOOM vidē, līdz 9. jūnijam – pēc tam sekosim līdzi tālākiem drošības norādījumiem.

Koprades telpas „Dzīvoklis” otrās ZOOM tikšanās laikā dalīsimies pieredzē ar projekta Colabora ietvaros apmeklētām koprades telpām citās valstīs, kādas ir to stratēģijas un veiksmes atslēgas. Tikšanās turpinājumā aplūkosim mērķu nospraušanu caur teoriju un praktiskām darbībām katram dalībniekam, ko vadīs biedrības pārstāve Alīna Lukjanceva.

 

Ar šiem mērķiem turpināsim strādāt tālāko tikšanos laikā, tādēļ tiem, kas plāno piedalīties šajā tikšanās, lūgums līdz otrajai ZOOM tikšanās padomāt par sev aktuālo šobrīd – vai tas ir kāds projekts, darba aktualitāte, personīgā izaugsme – ko vēlaties uzlabot, uzsākt, attīstīt.

ZOOM tikšanās notiks 5.jūnijā plkst. 14.00.

Pieteikšanās pasākumam: https://www.eventbrite.com/e/olaines-koprades-telpas-dzivoklis-otra-zoom-tiksanas-tickets-106358942460

 

 

Vairāk par pirmo Olaines koprades telpas „Dzīvoklis” ZOOM tikšanos:

https://www.pierigaspartneriba.lv/jaunumi/noritejusi-koprades-telpas-dzivoklis-pirma-zoom-tiksanas/

Papildus aicinām pieteikties tiešsaistes mācībām „Nodokļu aktualitātes IIN maksātājiem” 28.maijā plkst. 10.00.

Vairāk par pasākumu lasi: https://www.facebook.com/events/264391531376754/

 

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.