Noritējusi koprades telpas "Dzīvoklis" pirmā ZOOM tikšanās!

Noritējusi koprades telpas "Dzīvoklis" pirmā ZOOM tikšanās!

Biedrības “Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpa “Dzīvoklis” sadarbībā ar Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centra direktori Edīti Alksni, šodien noturēja pirmo ZOOM tikšanos ar koprades telpas interesentiem kopienas attīstīšanai. Koprades telpa “Dzīvoklis” piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai.

Sarunas laikā no savas puses ieskicējām koprades telpas būtību, sīkāk pastāstot par rezidenta lomu, iespējām un ieguvumiem. Kā viens no vērtīgākajiem ieguvumiem, ko izteica arī kopienas jaunie biedri, ir kopā-būšana, dalīšanās savā pieredzē un zināšanās, kā arī jaunu sadarbību veidošana. Šī ir vide, kur ne vien strādāt netraucēti, atvērtā, atbalstošā atmosfērā, bet arī iedvesmoties un paplašināt sev pavisam jaunas iespējas, sadarbības un pat attīstīt jaunas nišas uzņēmējdarbībā vietējā mērogā. Dažkārt, ikdienā pietrūkst idejas un virzītāja, tādēļ koprades telpas “Dzīvoklis” kopienai, balstoties uz pašu iesaisti un vēlmēm, nodrošināsim dažādus saliedēšanas pasākumus, kā branči, spēļu vakari, ideju apmaiņas, apmācības, kā laikā būs iespēja gūt padomus, konsultēties ar speciālistiem neformālā vidē, ļaujot vaļu radošumam.

Caur savstarpējām sarunām iepazinām viens otra stiprās puses, profesionālās dotības, kā arī ieceres un vēlmes kopienas darbībā. Kopīgi izvirzījām aktuālo pasākumu tēmas, ko organizēt vēlāk, klātienē. Topošo kopienas biedru vidū ir arī jaunieši, kam aktuāla ir koprades telpa, lai īstenotu savas idejas, kuras nudien ir daudz! Un sarunas laikā ieskicējām jauniešiem aktuālās tēmas, kas piesaistītu arī viņu auditoriju izmantot šīs telpas, paralēli pieļaujot savstarpējās sadarbības iespējas ar profesionāļiem.

 

Aktīvi plānojam nākošo tikšanos, par ko paziņosim vēlāk, tādēļ turpiniet sekot līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” aktualitātēm un ierakstiem www.pierigaspartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/pierigaspartneriba.

Ja vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” kopienā, raksti uz kristiana@pierigaspartneriba.lv.

 

Pasākums tika organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

#coworkingOlaine #Dzivoklis #Colabora

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.