Noslēgušies Līduma karjera labiekārtošanas darbi

Noslēgušies Līduma karjera labiekārtošanas darbi

Ir noslēgušies Līduma karjera labiekārtošanas darbi, kuri tika veikti projekta “Dabas takas izveide apkārt Līduma karjeram” ietvaros, līdz ar to Pierīgā ir izveidota jauna atpūtas vieta aktīva dzīvesveida piekritējiem un ģimenēm ar bērniem. Līduma karjers atrodas Uzvaras Līdumā, Olaines novadā, netālu no Olaines pilsētas – starp Rīgu un Jelgavu.

Projekta ietvaros apkārt Līduma karjeram izveidota gan dabas taka ar grants segumu, gan koka laipa uz pāļiem virs ūdens, uzstādītas pontonu laipas, septiņi piknika galdi, trīs grili, trīs sauļošanās krēsli, astoņi soliņi, pludmales volejbola tīkls un futbola vārti. Peldētāju drošībai izvietotas 10 drošības bojas.

Projekta “Dabas takas izveide apkārt Līduma karjeram” kopējās izmaksas ir 90 237,06 eiro, no kurām 45 237,06 eiro ir pašvaldības līdzfinansējums. Projektu realizēja Olaines novada pašvaldība ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu.

Projekts “Dabas takas izveide apkārt Līduma karjeram” īstenots ar mērķi izveidot dabas taku ar aktīvās atpūtas un rekreācijas iespējām. Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības “Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.–2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 4. kārtā. Projekts realizēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam pasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu un Olaines novada pašvaldības līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.