Koprades telpas "Dzīvoklis" notika tikšanās: laika plānošana

Koprades telpas "Dzīvoklis" notika tikšanās: laika plānošana

Biedrības “Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpa “Dzīvoklis” šodien noturēja ZOOM tikšanos ar koprades telpas interesentiem. Tikšanos iesākām ar aktuālāko informāciju, kopējām ideju apmaiņām. Ar kopienas interesentiem un rezidentiem izrunājām kādi ir cilvēku tipi laika plānošanā, kas ir prokastinācija un ko darīt, lai novērtstu to. Kā tikt galā ar “atlikšu uz rītdienu.”

Sarunas laikā no savas puses pastāstijām kādi ir cilvēku tipi laika plānošanā, ko darīt, lai mazinānu prokastināciju. Kopīgi secinājām, ka daudziem no mums piemīt gan racionālā, gan iracionālā tipa cilvēku īpašības. No vienas puses patīk visu sistematizēt, būt precīzam un darīt visu laikā, bet no otras puses patīk būt spontānam un dažreiz peldēt pa straumi.

Lai tiktu galā ar prokastināciju jeb slinkumu, kopīgi dalijāmies ar ieteikumiem, kas mums palīdz ikdienā tik galā ar mazām, liekas nesvarīgām problēmām, bet kuras visu laiku ir mums blakus un nepazūd. Viens ieteikums, ko izteica mūsu rezidente ir, ka tad, kad viņa jūt noguruma vai slinkuma sajūtu, uzreiz ieslēdz skaļu mūziku, izdejojas un tad parādās enerģija darboties tālāk. Kopienas veidotāja pastāstija, ka galvenais ir negraust un nesodīt pašam sevi par neizdarīto darbu, jo tā ir tikai laika kavēšana un ne pie kā jēdzīga nenoved. Ir vienkārši “jānorij kamols” un jāsāk darīt.

Tikšanās laikā caur savstarpējām sarunām iepazinām viens otra stiprās puses, profesionālās dotības, kā arī ieceres un vēlmes kopienas darbībā. Kopīgi izvirzījām aktuālo pasākumu tēmas, ko organizēt vēlāk, klātienē. Kopīgi plānojām arī turpmākos pasākumus un nepacietīgi gaidam jauno gadu ar jaunām iespējām!

Esam ļoti priecīgi redzēt jaunas sejas mūsu pulkā!

Aktīvi plānojam nākošo tikšanos, par ko paziņosim vēlāk, tādēļ turpiniet sekot līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” aktualitātēm un ierakstiem www.pierigaspartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/pierigaspartneriba un instagram.com/dzivoklisolaine.

Ja vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” kopienā, raksti uz valerija@pierigaspartneriba.lv.

 

 

 

 

 

 

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

#coworking #DzivoklisOlaine #Colabora

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.