Pirmā nodarbība. Kā pārdot nepārdodot?

Pirmā nodarbība. Kā pārdot nepārdodot?

Ceturtdien, 5.augustā notika pirmā nodarbība par pārdošanu zoom vidē. “Kā pārdot nepārdodot?” koprades telpas “Dzīvoklis” rezidentiem un citiem jaunajiem uzņēmējiem, kam ir vēlme apgūt pārdošanas prasmes.

Kopīgi atradām iemeslus - ko pārdošanā labāk nedarīt nekad. Dalībnieki bija ar dažādu pārdošanas pieredzi, kas tikai papildināja mācības un deva plašāku zināšanu apjomu. Svarīgi ir zināt kā nedarīt un ko darīt tā vietā. Sākām ar teoriju par pamatstruktūru pārdošanas procesam lai nākamajā tikšanās reizē praktizētu pozitīvu pārdošanas pieredzi. Katrā cilvēkā ir savs īpašais pārdevēja talants, kuru atklāt palīdz tieši pircēji. 

Paldies visiem dalībniekiem, kas divas stundas aktīvi darbojās un pilnveidoja savas pārdošanas prasmes.

Tiksimies vēl divas reizes. 16.augustā un 2.septembrī zoom vidē, lai praktiski pārdotu savu preci/pakalpojumu un uzzinātu savus pārdošanas talantus.

Droši pieslēdzies un esi atvērts praksei. https://forms.gle/h4v6JDdvnMPhQDeN6

Vēlamies atgādināt, ka VISI koprades telpas “Dzīvoklis” pasākumi un darbība kopienā ir bezmaksas!
🖇 Tiekamies!🖇
Jautājumu gadījumā zvani- 22720352 vai raksti un e-pastu: ilze@pierigaspartneriba.lv
Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.