Aicina piedalīties apzinātības un tūrisma aplikācijas atklāšanas pasākumā

Aicina piedalīties apzinātības un tūrisma aplikācijas atklāšanas pasākumā

Ar LEADER programmas atbalstu ir izveidota mobilā aplikācija - pirmais meditācijas un apzinātības ceļvedis latviešu valodā, kas papildināts ar uzdevumiem dabas taku izziņai un apkārtnes vērošanai Pierīgā.

Šī gada 19. janvārī plkst. 14.00 Piņķu Kultūrizglītības centra lielajā zālē (Jūrmalas iela 14A, Piņķi, Babītes novads) notiks mobilās aplikācijas atklāšanas pasākums ar nelieliem muzikāliem priekšnesumiem, kopīgu meditāciju un citiem jaukiem, mieru bagātinošiem pārsteigumiem. Īpaši aicināti Babītes, Mārupes un Olaines novadu iedzīvotāji un tūrisma pakalpojumu sniedzēji. Ieeja pasākumā bez maksas.

Aplikācija izveidota projektā „Mobilā aplikācija iedzīvotāju rekreācijai un tūrisma veicināšanai”. Projekta mērķis ir uzlabot iedzīvotāju rekreāciju, izmantojot apzinātības prakses metodoloģiju, kā arī veicināt tūrisma pakalpojumus Pierīgā un konkrēti Babītes, Mārupes un Olaines novados. Mobilā aplikācija sniegs iespēju tūrisma objektu apmeklētājiem izmantot audio gida funkciju, kā arī noklausīties īpašas, katram objektam pielāgotas audio meditācijas rekreācijai. Tā arī būs pirmā aplikācija, kurā apzinātības praksi iespējams apgūt latviešu valodā.

Projektā tika iegādāts mobilās lietotnes programnodrošinājums un mārketinga pakalpojumi. Projektu īsteno uzņēmums SIA “Miervidi”.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā. Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.
Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības „Pierīgas partnerība” mājaslapā un sociālajos portālos.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.