Katrīna Bērziņa realizējusi projektu "Uzkodu ražošana"

Katrīna Bērziņa realizējusi projektu "Uzkodu ražošana"

Katrīna Bērziņa ir mājražotāja, kas aktīvi strādā un intensīvi attīsta savu mājražošanas uzņēmumu "Vaniļa...sapnis ar garšu...".

Katrīna projekta pieteikumā rakstīja: "Mājražošanas uzņēmums tapis realizējot projektu. Uzņēmums apkalpo plašu klientu loku no kura liela daļa ir patstāvīgie klienti. Klientu loks paplašinās pateicoties klientu pozitīvām atsauksmēm.  Pēc kūkām brauc pat no Jelgavas. Ņemot vērā lielo interesi un vēlmi pasūtīt konditorejas izstrādājumus, klientu ērtībai tika izveidota mājaslapa www.vaniļa.lv. Šobrīd konditoreja piedāvā dažāds torte, kūkas, pīrādziņus, smalkmaizītes, saldos un sāļos kliņģerus un plātsmaizes. Klienti izteica vēlmes iegādāties arī sāļās uzkodas un pateicoties manai daudzgadīgai darba pieredzei strādājot arī pavāra specialitātē dažādos restorānos, kā piemēram "Velvets" un viesnīcas Europa Royale Hotel Riga restorānā"Benjamiņš", es varēju piedāvāt nelielu uzkodu ēdienkarti. Nelielu, jo esošais aprīkojums ir pilnībā noslogots gatavojot konditorejas izstrādājumus. Šobrīd ir vēlme un nepieciešamība attīstīt sāļo uzkodu piedāvājumu."

Šis darbiņš nu ir paveikts un Katrīna Bērziņa ir realizējusi jau otro LEADER projektu "Uzkodu ražošana", 20-04-AL04-A019.2102-000006.  Projekta realizācijas gaitā tika iegādātas iekārtas sāļo uzkodu gatavošanai.

Projekta mērķis sniegt klientiem komfortu piedāvājot vienā uzņēmumā iegādāties gan saldos konditorejas izstrādājumus, gan sāļās uzkodas ir izpildīts!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.