Liepā aizvadīts risinājuma darbnīcu pirmais cikls: tūrisma maršrutu identificēšana

Liepā aizvadīts risinājuma darbnīcu pirmais cikls: tūrisma maršrutu identificēšana

Priekuļu novada Liepas pagastā aizritējis risinājuma darbnīcu pirmais cikls tūrisma teorētiķa un praktiķa Edgara Ražinska vadībā, sanākot aktīvajiem kopienas iedzīvotājiem un izstrādājot maršrutus vietējā tūrisma un Liepas atpazīstamības veicināšanai. 

Pirmo reizi risinājumi tika meklēti, tiekoties tiešsaistē 27. un 28. maijā, savukārt otro reizi 12. jūnijā - pulcējoties vienā no tūristu potenciālajiem galamērķiem - “Maizes mājā”. Sarunās pie klāta galda, svaigi ceptas maizes smaržas pavadīti, kopienas aktīvisti dalījās sajūtās par Liepas identitāti, secinot, ka ir tā ir bagāta  ne tikai ar daudzveidīgām dabas tūrisma iespējām, bet arī industriālā un militārā tūrisma potenciālu. Tikšanās otrajā pusē dalībnieki zīmēja Liepas tūrisma objektu un produktu karti ar mērķi identificēt 3 tūrisma maršrutus, kopīgiem spēkiem veidojot vienotu tūrisma piedāvājumu.

 Liepas kopienas darba rezultāts būs baudāms jau augusta otrajā pusē Liepas ceļotāju dienās. 

#ProjektsKopa #ViedieCiemi

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.