Aizvadīts seminārs-diskusija par koprades telpu attīstības iespējām.

Aizvadīts seminārs-diskusija par koprades telpu attīstības iespējām.

Biedrība “Pierīgas partnerība” koprades telpa “Dzīvoklis” organizēja pasākumu, lai veicinātu koprades telpu darbību, iepazītos un iedvesmotos, 6. oktobrī notika seminārs par koprades telpu attīstības iespējām Olainē.

Semināra laikā mēs devāmies uz topošajām kopstrādes telpām, kuras attīsta Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs un mums bija lieliska iespēja redzēt skices kā izskatīsies kopstrādes telpa pēc remonta. Kad tiks atklātas kopstrādes telpas būs interesanti salīdzināt, kādas telpas bija pirms un kādas tās ir tagad.

Ieslēdzot savu radošumu, izmantojot žurnālus un avīzes, veidojām kolāžas par to, kādam ir jābūt jaunam uzņēmējam jeb rezidentam. Meklējot attēlus un frāzes centāmies parādīt to, ko dara jaunais uzņēmējs, kā izskatās, ko prot, kas viņu atbalsta. Kā arī radošajā prāta vētrā, kuru vadīja mūsu rezidents Ilze Ušacka-Priekule, domājām
par to, kāds varētu būt kopstrādes telpas nosaukums un arī par to, kādam ir jābūt jaunajam uzņēmējam. Kā viena no metodēm, ko izmantojām domājot nosaukumu bija asociācijas. Saucām visu, kas pirmais ienāk prātā, dzirdot vārdu savienojumu "jaunais uzņēmējs". Skanēja daudz ne dažādas idejas - tādas kā starts, attīstība, komanda, idejas, darbs, uzdrīkstēšanās. Šāda metode ļoti labi palīdzēja domāt radoši un teikt visu, kas ienāk prātā saistībā ar jauno uzņēmēju jeb rezidentu. Ja arī tev ir kādas interesantas idejas par to, kāds varētu būt Olaines kopstrādes telpas nosaukums, droši raksti uz e-pastu: valerija@pierigaspartneriba.lv

Ar pieredzes stāstiem par koprades telpu “CoLabora Lielvārde” dalijās kopienas pāstāvji un Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centra direktore Edīte Alksne sniedza mums ieskatu topošajā Olaines kopstrādes telpā.

Mēs turpināsim organizēt tikpat interesantus un kvalitatīvu pasākums, lai topošie uzņēmēji varētu saņemt visas viņiem vajadzīgās zināšanas.

Koprades telpa „Dzīvoklis” atrodas Zemgales ielā 31 – 3.stāvā, Olainē. Pieteikšanās darbam koprades telpā tiek veikta ar iepriekšēju reģistrāciju caur facebook.com vai sazinoties ar kopienas veidotāju valerija@pierigaspartneriba.lv, 26454119.

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.