Notikusi koprades telpas “Dzīvoklis” zoom tikšanās.

Notikusi koprades telpas “Dzīvoklis” zoom tikšanās.

Vakardien koprades telpai “Dzīvoklis” notika tikšanās koprades telpas rezidentiem un ikvienam ieinteresentam. Tikšanās laikā vairāki kopienas rezidenti dalījās ar savu pieredzi dalībā piecu mēnēšu ilgā mentoringa programmā “Sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstības un mentoringa programma topošajiem sociālajiem uzņēmējiem.”

Pasākuma laikā kopienas rezidenti dalījās ar savu pieredzi, par to, kas viņiem šajā mentoringa programmā sagādāja grūtības, un kas deva iedvesmu un vēlmi attīstīt savu ideju. Ikviens rezidents, kurš piedalijās mentoringa programmā piekrita, ka šīs piecu mēnešu intensīvās nodarbības deva tik tiešām lielu priekštatu par to, kā tie vēlās redzēt savu topošo sociālo uzņēmēdarbību.

Mēs tik tiešām esam ļoti lepni par mūsu rezidentiem, par viņu uzdrīkstēšanos DARĪT, par to, ka viņi vēlās un veido mūsu vidi labāku!

Ja vēlies uzzināt vairāk par mūsu rezidentu un citu aktīvo sociālās uzņēmējdarbības ideju autoriem, kuri piedalijās mentoringa programmā, aicinam noskatīties Sociālās uzņēmējdarbības mentoringa programmas izlaidumu!

Ja arī Tu vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” darbībā, bet īsti vēl neesi sapratis kāda ir koprades telpas būtība un ko tajā var darīt vai vēlies uzzināt vairāk, tad droši raksti man, kopienas veidotājai Valērijai- valerija@pierigaspartneriba.lv vai zvani- 26454119

 

 

 

 

 

 

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.