Īstenots projekts ''Kempinga izveide Mārupes novadā''

Īstenots projekts ''Kempinga izveide Mārupes novadā''

Projekta īstenotājs: SIA AV Apsaimniekotājs:

Projekta nosaukums: ''Kempinga izveide Mārupes novadā''

Projekta numurs: 16-04-AL04-A019.2101-000004

Publiskais finansējums: 35000,00 EUR (kopējā summa: 50000,00 EUR)

Īstenošanas vieta: ''Viesītes'', Jaunmārupe

Projekta mērķis: Attīstīt Mārupes novadā augstas kvalitātes aktīvā tūrisma vietu ar novadā visplašāko pakalpojumu klāstu.

Projekta uzdevums ir attīstīt Mārupes novada vietas potenciālu, uzsākot jaunu tūrisma pakalpojumu sniegšanu, kā arī veicināt SIA AV Apsaimniekotājs zīmola ''Karpu dīķis'' atpazīstamību un tūrisma potenciālu. Piedāvājot makšķerēšanas, vēžošanas, peldēšanas iespējas,piknika vietas, un nakšņošanas vietas, pilnībā aprīkojot kempingu mājas. Kā arī ir iespējams izmantot nakšņošanas iespējas ziemas periodā, izbūvējot papildus ziemas kempinga mājas.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.