Atcelts seminārs par datu aizsardzību NVO pārstāvjiem!

Atcelts seminārs par datu aizsardzību NVO pārstāvjiem!

Sakarā ar valstī noteiktajiem drošības pasākumiem, tiek atcelts 19.marta seminārs par datu aizsardzību NVO!
Sekojiet līdzi informācijai mājas lapā un sociālajos tīklos, lai uzzinātu par semināra pārcelto datumu, kā arī biedrības "Pierīgas partnerība" aktualitātēm. Ziņosim par jaunumiem!

 

Vairāk par  semināru:

Arvien biežāk tiek saņemti jautājumi par to, kā tad īsti ir ar datu aizsardzību NVO jomā? Kas jāņem vērā biedrībām, ar ko rēķināties, organizējot pasākumu? Semināra laikā apskatīsim šos un citus būtiskus jautājumus, kurus nepieciešams pārzināt NVO pārstāvjiem, lai ievērotu datu aizsardzību attiecībā pret tās biedriem un pasākumu dalībniekiem. Tiks sagatavota arī nepieciešamo pamata dokumentu mape un paskaidrota to nepieciešamība un korekta aizpildīšana. Aplūkosim arī datu ievākšanu un tālāko uzturēšanu, sensitīvo datu nosacījumus atsevišķu biedrību specifikās. Semināru apmeklēt aicināts ikviens Olaines, Mārupes un Babītes novadu NVO pārstāvis, kā arī tie, kuri ikdienā saskaras ar šiem jautājumiem un vēl tikai plāno dibināt biedrību. Semināru vadīs sertificēta speciāliste - Iluta Jansone.

 

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros

 

Informāciju sagatavoja Kristiāna Zvezdiņa: kristiana@pierigaspartneriba.lv, 26 454 119

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.