Iepazīsties ar iespēju "ražu" pasākumā "Iespēju gadatirgus"

Iepazīsties ar iespēju "ražu" pasākumā "Iespēju gadatirgus"

Kādas ir jauniešu iespējas novadā? Ar ko nodarbojas vietējās nevalstiskās organizācijas? Kādas ir jauniešu iespējas Eiropā ceļot un mācīties?

Sadarbībā ar Olaines Jauniešu centru biedrība "Pierīgas partnerība" organizē pasākumu "Iespēju gadatirgus", kurā aicina pievienoties gan organizācijas un sevi prezentēt, gan apmeklētājus, kas vēlas iesaistīties teritorijas veidošanā nevalstiskajā sektorā. Pasākums notiks 18. oktobrī 18.00 un dos iespēju klausīties gan organizāciju pieredzē, gan Erasmus+ programmas dalībnieku pieredzē.

Seko facebook pasākumam un nāc aprunāties!
Atgādinām, ka biedrība "Pierīgas partnerība" ir viens no Eurodesk informatīvajiem punktiem, kas nozīmē iespēju ikvienam interesentam pieteikties uz konsultāciju par iespēju izmantot Eiropas iespējas jaunatnes jomā!

Pasākumu projektā "NVO atbalsta nodrošināšana Babītes, Mārupes un Olaines novados" atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.